ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

prof-mohammadi.ir

منوچهر محمدی

منوچهر محمدی

 .jpg

در توافقنامه ژنو موضوعاتی که به دست آورده ایم باز هم به نفع غربی هاست. در این توافقنامه ما پذیرفتیم که 20 درصد را متوقف کنیم و تعهد هم دادیم که تا ده سال هم به دنبال 20 درصد نباشیم.

 

.jpg  

توافقات انجام شده در مذاکرات ژنو: هر مذاکره که انجام می شود دارای پیش فرض است و باید بدانیم که این پیش فرض‌ها باید در مذاکرات رعایت شود. اول در صحنه بین الملل هیچ قدرت مافوقی نیست...

 

 

 

جهاد کبیر والزامات آن

 "فَلَا تُطِعِ الْكَافِرِينَ وَجَاهِدْهُم بِهِ جِهَادًا كَبِيرًا"[1]

 «پس از کافران فرمان مبر و به حکم قرآن با آنان جهاد کن ،جهادی کبیر.»

 اخیراً مقام معظم رهبری در جلسات مختلف و با یک تحلیل همه جانبه از شرایط و اوضاع احوال جهانی ،منطقه ای و ملی به یک جمع بندی جدید رسیده اند که: ملت و امت انقلابی در داخل کشور و حتی در سراسر جهان باید خود را آماده نموده و جهادی کبیر که ،بسیار پیچیده تر و حساس تر از قبل می باشد باید با دشمن قسم خورده انقلاب یعنی استکبار جهانی به رهبری آمریکا وارد کارزارشوند.

 

دانشجویان علوم سیاسی از مهرماه چه درس‌ها و چه کتاب‌هایی می‌خوانند؟

خبرگزاری تسنیم: رئیس کارگروه تحول و ارتقای علوم سیاسی شورای عالی انقلاب فرهنگی جزئیات و نحوه تحول و ارتقای علوم سیاسی در مقطع کارشناسی را تشریح کرد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار انجمن فارغ التحصيلان مؤسسه امام خميني(ره)، دكتر منوچهر محمدي در سي امين نشست اين انجمن با اشاره به اينكه دشمني مي تواند در سه حوزه مباني، راهبرد و تاكتيك  باشد،‌ادامه داد:‌